Приветствую Вас Гость!
Четверг, 18.04.2024, 07:44
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Конкурси українською мовою

Поиск

Наш опрос

Ваш возраст?
Всего ответов: 456

Друзья сайта

Статистика

Конкурси

Главная » Файлы » Для дівчаток

Веселі конкурси для дівчаток “Ану мо дівчата”
30.09.2013, 00:02
Матеріали з категорії: Для дівчаток дуже просто організувати, якщо запастися спеціальними текстами з нашого сайту, які містять докладний опис конкурсу, в якому описані дійові особи, дані рекомендації з вибору аксесуарів та нарядів. У веселих нових сценаріях і конкурсах 2016 року з розділу: Для дівчаток вам сподобається гумор, простота виконання, доступність.



Сценарій конкурсу "Ану мо дівчата”

Ведучий: Добрий день пані та панове! В цей весняний, сонячний теплий день, нам дуже хочеться розпочати наш конкурс.

Ведучий: В нашому виступі ми хочемо Вас любі слухачі, познайомити поближче із професією, яка цінилася в різних народах, у різні віки. Звичайно ця професія – кухар. Тому що під впливом різних зовнішніх факторів ,які впливають на організм людини, харчування є одним із найважливіших елементів. Правильно організоване харчування забезпечує нормальний плин процесів росту і розвитку організму, забезпечення здоров’я та працездатності людини. Недарма в народі кажуть: "Помилка кухаря – робота лікарю”. Так не будемо помилятися!

Ведуча: Для цього ми прийшли вчитися і докладемо для цього всі зусилля. Так починаємо конкурс "Ану мо дівчата”.

Хлопець: Дівчата, почекайте, чому в конкурсі беруть участь тільки дівчата, адже всім відомо, що найкращі кухарі – це чоловіки.

Дівчина: А давайте позмагаємось і тоді визначимо хто спритніший.

Ведуча: Тоді давайте розпочнемо перший конкурс, хто найерудованіший.

Конкурс на спритність.

Що таке шпик?

(підшкірне свинне просолене сало в шматочках)

Що ми називаємо французьким тістом?

(слойоне тісто)

Що таке поливка?

(підлива або соус)

Що таке шулики?

(коржі, які пекли на свято Маковея або Спаса. Коржі ламали на шматочки, змішували з тертим маком і медом і їли упродовж свят)

Що називають напівфабрикатами?

(продукти які пройшли одну, або кілька стадій кулінарної обробки, але ще недоведені до кулінарної готовності)

Що відносимо до бульбоплодів?

(картопля, ба татю топінамбур)

Що відноситься до коренеплодів?

(морква, буряк, редька, ріп, редиска, бруква, коріння петрушки)

Що називається "полнотнищею”?

(спеціальна підставка для відпуску яєць, для збереження форми яйця)

Що ми називаємо "консоле”?

(це нежирний бульйон з м’яса)

Що таке фсанбування?

(це підпал страви, обробка страви відкритим полум’ям. Готову страву поливають коньяком або спиртом і при подачі підпалюють)

Що таке "равіолі”?

(підвид пельменів, які подають в томатному соусі з тертим сиром)

Ведуча: Непогано команди позмагалися, але все рівно, це ще недостатньо для визначення сильнішого. Тому давайте розпочнемо другий конкурс, який назвемо – хто спритніший.

Просимо вийти з кожної команди по одному учаснику, підійти до робочого столу та на якість і час пошматкувати картоплю.

Ведуча: а за цей час нам розкажуть корисні поради на рахунок картоплі.

Обчищайте шкірочку якомога тонкіше, під нею містяться більше вітамінів, ніж у м’якоті.
Нарізайте овочі безпосередньо перед тепловою обробкою – це зменшить втрати вітамінів, ефірних олій.
Потримайте молоду картоплю 15-20 хв. у підсоленій воді – це полегшить об лущення шкірочки.
Не зберігайте обчищену картоплю у воді більше 3 год., вона стане твердою і буде погано розварюватись.

Ведучий: А давайте перейдемо до більш складного завдання – складної нарізки. Поки команди будуть нарізати, один із учасників розповість нам, чому так важливо вміти оформити страву.

Учень: Ця історія сталася дуже давно, в якій країні і де, ніхто вже не пам’ятає, але саму сутність історії я розповім.

Один заможній граф, який любив дуже добре поїсти, вирішив зробити конкурс кухарів, і той хто переможе, отримає скриню з багатством.

Кухарі з’їхалися з усіх куточків світу. Готували страви вони день та ніч, пекли, смажили, тушкували, варили, запікали, маринували. І ось прийшов час оцінювати вироби. Граф зібрав своїх радників і почали вони дегустувати страви. Кожна страва була смачна і ніяк вони не могли вирішити хто переміг. Тоді один радник каже: "Так ми ніколи не дійдемо згоди6 давайте той переможець, хто найкраще оформив страву. Але й це оцінювання не дало результату, тому що кожна країна по своєму оригінальна і смачна у приготуванні і оформленні страв.

Так і не вирішив граф хто кращий і розділив своє багатство між усіма учасниками.

І досі ця суперечка триває у якій країні смачніша кухня.

Звичайно, що кожен українець вважає, що наша кухня найсмачніша. Тому-що ми не можемо уявити себе без борщу, вареників, сала, галушків, кваші, путрі, холодцю, кулішу, юшки, ковбас...

Ведуча: Яка, насправді професія кухар важка та відповідальна, тому бувають такі моменти, коли один одного ми повинні розуміти з півслова, або жестами.

Ведучий: То давайте провіримо наскільки ми розуміємо мову жестів. Цей конкурс заключається в тому, що одна команда задає завдання іншій команді мовою жестів. А команда якій загадують запропоновані слова має відгадати, що їй показують.

Мінсер
Котлети
Фрукти
М’ясорубку
Відбивні
Вареники.


Ведуча: Заключний конкурс полягає в приготуванні салатів. І доки учні готують страви хочемо вас ознайомити з історією виникнення салатів.

В нашому сьогоднішньому розумі " САЛАТ це збірна холодна страва, яку можна швидко приготувати. Однак , яка ж Батьківщина салату?

Салати як страва прийшли в народну кухню з Італії, а точніше з древнього Риму. Там під салатом розуміли одну єдину страву, яка складалася з ендемію, петрушки і цибулі, приправлений: медом, перцем, ciллю та оцтом. На початку XVII ст., салати потрапили у Францію як вишукана страва придворної знаті, що подавалась до печені. Саме у Франції салати найшли другу батьківщину і отримали подальший розвиток і розповсюдження.

До числа салатних рослин потрапили портулак, садова та польова лобода, чорноголовник, ендівій, цикорій, шпинат, щавель .

Наприкінці ХУШ ст. у салати стали додавати капусту білоголову, савойську, брюссельську. І лише після цих у салати потрапляють свіжі огірки , спаржу , артишоки .

КОРЕНЕПЛОДИ, а також бобові в XIX ст. не наважувались вводити в салати сирими. оскільки вважали їх, як і всі підземні овечі" Нечистими ".

Так з'явився особливий підвид салатів вінегрети, які виготовляються з відварених овочів.

У вінегрети почали вводити солені і квашені овочі, щоб перебити земляний присмак коренеплодів.

Так салати з чисто овочевих перетворились на збірні. Але щоб відрізнити істині салати, що служать доповненнями до других страв, від салатів до закусок, що складалися з відварених овочів, риби, м'яса, дичини, у французькій кухні було заведено написане правило, яке строго виконувалось. Салати називались не по складу продуктів, а за місцем їх приготування, національністю. Так і з'явилися салати: польський, італійський, український.

Категория: Для дівчаток | Добавил: Наталья
Просмотров: 10753 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[18.10.2013][Зимові]
Зимові українські колядки (0)
[08.07.2016][Конкурси на природі]
Розповідь про природу (0)
[04.03.2014][Весняні]
Конкурси на Івана Купала. Купальскі обряди і звичаї українців (301)
[30.05.2013][Дитячі конкурси]
Веселі конкурси для дітей на день народження (0)
[02.06.2013][Музичні конкурси]
Музичні конкурси на свята (0)
[02.06.2013][Конкурс віршів]
Проведення конкурсу віршів (0)
[11.09.2013][Конкурси в школі]
Конкурси в початковій школі (0)
[14.11.2013][Конкурс казка]
Конкурс казка на сучасний лад "Світ науки" для школярів (0)
[14.04.2014][Патріотичний конкурс]
Сценарій виховної години та уроку на тему: Мій рідний край, моя земля (0)
[11.08.2013][Для вчителів]
Веселі конкурси для вчителів (0)

Вибір конкурсу для свята - запорука цікавого, веселого і яскравого його проведення, тому важливо, щоб конкурс не був нудним і одноманітним. У нас ви можете вибрати оригінальні та незвичайні нові конкурси 2016 року. Це конкурси для Дня Народження і захоплюючий конкурс для ювілею - найголовніших урочистостей для кожної людини!
На корпоративну вечірку є конкурси для дорослих, з жартами та конкурсами тільки для дорослих. До речі розділ «Конкурси дитячі» теж напевно стануть в нагоді тим, хто не любить нудні розмови про життя за столом. Є куди більш цікаві і масово захоплюючі способи урізноманітнити свято. Новорічні конкурси, розіграші та приколи, для дорослих і дітей, різноманітні тематичні вікторини та інші розваги до свята. Підготовка дитячого дня народження вимагає від батьків особливих зусиль, адже розважати натовп дітей - це не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Для старшокласників є конкурси проведення шкільних вечорів. А новий рік можна зустріти в карнавальних костюмах і влаштувати справжню карнавальну ніч. Читайте і вибирайте, а також надсилайте свої. Будемо раді, якщо вони згодяться вам для організації заходу.
Ваше свято у ваших руках! Чи не сумуйте і торжества оригінально відзначайте!