Приветствую Вас Гость!
Четверг, 18.10.2018, 02:10
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Конкурси українською мовою

Поиск

Наш опрос

Какие конкурсы вам нужны?
Всего ответов: 328

Друзья сайта

Статистика

Конкурси

Главная » Файлы » Конкурси на день народження

Веселі конкурси
02.06.2013, 21:45
Матеріали з категорії: Конкурси на день народження дуже просто організувати, якщо запастися спеціальними текстами з нашого сайту, які містять докладний опис конкурсу, в якому описані дійові особи, дані рекомендації з вибору аксесуарів та нарядів. У веселих нових сценаріях і конкурсах 2016 року з розділу: Конкурси на день народження вам сподобається гумор, простота виконання, доступність.

Веселі конкурси на день народженняконкурс "Хороводи"
Всі учасники конкурсу встають в 2 кола, причому хлопці встають навпроти дівчат. Ведучий оголошує, що потрібно зробити граючим, а ті виконують сказане. Що зробити, визначається тільки фантазією ведучого, наприклад, привітатися як близькі друзі або як вороги, обійнятися, поцілуватися і пр. Після кожної дії зовнішнє коло рухається за годинниковою стрілкою.

конкурс "Вірьовочка"
Ставиться два стільці спинками один до одного. Під стільцями лежить мотузочка. Гравці, що сидять на стільцях, повинні по команді ведучого якомога швидше схопить кінець мотузки і смикнути його до себе. Хто перший встиг - той і виграв конкурс

конкурс "Жопа"
Цей конкурс особливо підходить для університетських аудиторій або для шкільних кабінетів. Вашій викладачеві він обов'язково сподобається! Отже, правила. Всі гравці по черзі говорять слово "жопа" з наростаючою гучністю, тобто перший говорить пошепки, другий трохи голосніше, третій ще голосніше і т.д. по колу. Виграє конкурс той, хто скаже найголосніше, тобто після нього ніхто не наважиться сказати / крикнути / проорать голосніше. Якщо в процесі гри хтось заходить до приміщення, де вона проводиться, слід сказати: "Привіт, а ми тебе звали".

конкурс "Кит"
Всі стають в коло і беруться за руки. Бажано, щоб поблизу не було що б'ються, гострих і т.п. предметів. Ведучий конкурсу говорить на вухо кожному гравцеві назви двох тварин. І пояснює сенс гри: коли він називає яке або тварина, то людина, якій сказали це тварина на вухо, повинен різко присісти, а його сусіди справа і зліва, навпаки, коли відчують, що їх сусід присідає, повинні не допустити цього, підтримуючи сусіда під руки. Все це бажано робити в досить швидкому темпі, не даючи передиху. Прикол полягає в тому, що друга тварина, яке ведучий говорить гравцям на вухо, у всіх одне і теж - "КІТ". І коли через хвилину-другу поcле початку гри ведучий раптом вимовляє: "Кит", то все неминуче повинні різко присісти, що призводить до тривалого валяння по підлозі. Тут навіть попередньо випивати не обов'язково.

конкурс "Пологовий будинок"
Грають дві людини. Один - тільки що народила дружина, а інший - вірний її чоловік. Завдання чоловіка - як можна докладніше розпитати все про дитину, а завдання дружини пояснити все це чоловікові знаками, тому що товсті подвійні скла лікарняної палати не пропускають звуки назовні. Побачите, які жести буде робити дружина! Головне - несподівані і різноманітні питання.

конкурс "Асоціації"
Всі cадятся в коло, і хто-небудь говорить на вухо своєму сусідові будь-яке слово, той повинен моментально сказати на вухо наступного свою першу асоціацію з ці словом, другий - третьому і т.д. поки слово не повернеться до першого. Якщо з нешкідливої ​​"люстри" у вас виходила "груповуха" - вважайте, що конкурс вдався.

конкурс "Зіпсований телефон"
Всі сідають в ряд, перший гравець загадує слово або фразу і швидко пошепки передає її наступному, і так далі. Після проходження слова по всьому ланцюжку початківець оголошує задумане слово або фразу, а останній те, що до нього дійшло. Як кажуть в Одесі, загадане і дошеднее - це "дві великі різниці"

конкурс "змотати шнур"
На середині шнура або товстої нитки зав'язується вузлик, а на кінцях прив'язуються олівці. По команді ведучого почати конкурс, гравці повинні якомога швидше намотати свою частину шнура на олівець. Хто швидше це зробить - той і переміг.

конкурс "У мене в штанцях ..."
Для конкурсу потрібно заздалегідь підготувати матеріали. З газет, книжок і пр. нарізається коротенькі заголовки, нехай навіть не смішні - смішно буде потім. Найголовніше - побільше. Все це складається в паперовий конверт, склеєний як штани. Учасники сідають у коло, а потім витягають приготовані вирізки і зі словами "У мене в штанцях -" читають, що написано на папірці. Має вийти щось на кшталт "у мене в штанцях ... - колгоспники зібрали великий урожай огірків". І так далі по колу поки не закінчаться папірці.

конкурс "Дістань яблуко"
Для конкурсу необхідний великий таз з водою. У таз кидають кілька яблук, а потім гравець стає на коліна перед тазом, тримаючи руки за спиною, і намагається зубами зловити яблуко і дістати його з води. Конкурс можна проводити командами у вигляді естафети.

конкурс "Вкуси його ..."
У цей конкурс, якщо я не помиляюся, грають навіть на весіллях в Китаї. Суть в наступному: яблуко підв'язують на нитку, після чого гравці (зазвичай 2), тримаючи руки за спиною, повинні його з'їсти.
конкурс "У магазин - ялинки садити ..."
Учасника конкурсу садять спиною до всіх, а на його спину закріплюють табличку з заздалегідь заготовленими написами. Написи можуть бути самими різними - "ТУАЛЕТ, МАГАЗИН, ІНСТИТУТ та ін" Решта спостерігають задають йому різноманітні питання, типу "нафіга ти туди ходиш, як часто і тп." Граючий повинен, на знаю того, що написано на підвішеній на нього табличці, відповідати на ці питання.

конкурс "Розвідники"
Гравцям причіпляються на спини по табличці із заздалегідь написаним на них словом. Завдання граючих - прочитати, що написано на спині суперника, але при цьому не показати своєї написи.
конкурс "Я сиджу на бочці"

Конкурс: Учасники гри стають у 2 кола - зовнішній і внутрішній. Зазвичай починають так - всередині дівчини, зовні юнаки (приблизно однакове число). Можна упереміж! Внутрішній коло сідає навпочіпки і декламує:

"Я сиджу сиджу на бочці
Сльози котяться - випити хочеться
Грошей немає ні чорта!
Я сиджу, сиджу на бочці біля пологового ганку.

Категория: Конкурси на день народження | Добавил: Наталья
Просмотров: 33802 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 2.0/29
[14.05.2015][Дитячі конкурси]
Сценарій свята для дітей першої молодшої групи "У гості до іграшок" (0)
[14.04.2014][Патріотичний конкурс]
Сценарій виховної години та уроку на тему: Мій рідний край, моя земля (0)
[02.06.2013][Конкурси на день народження]
Веселі конкурси (0)
[30.05.2013][Дитячі конкурси]
Веселі конкурси для дітей на день народження (0)
[20.11.2015][Зимові]
Новорічна гра: "Чи вірите ви, що..." (0)
[17.10.2013][Весняні]
Весняні конкурси "Пригоди Незнайки та його друзів" (0)
[02.06.2013][Конкурс віршів]
Проведення конкурсу віршів (0)
[17.10.2013][Літні]
Літні ігри та конкурси у дитячому таборі (0)
[28.06.2016][Для вчителів]
Розповідь про випадок у школі. (0)
[02.06.2013][Музичні конкурси]
Музичні конкурси на свята (0)

Вибір конкурсу для свята - запорука цікавого, веселого і яскравого його проведення, тому важливо, щоб конкурс не був нудним і одноманітним. У нас ви можете вибрати оригінальні та незвичайні нові конкурси 2016 року. Це конкурси для Дня Народження і захоплюючий конкурс для ювілею - найголовніших урочистостей для кожної людини!
На корпоративну вечірку є конкурси для дорослих, з жартами та конкурсами тільки для дорослих. До речі розділ «Конкурси дитячі» теж напевно стануть в нагоді тим, хто не любить нудні розмови про життя за столом. Є куди більш цікаві і масово захоплюючі способи урізноманітнити свято. Новорічні конкурси, розіграші та приколи, для дорослих і дітей, різноманітні тематичні вікторини та інші розваги до свята. Підготовка дитячого дня народження вимагає від батьків особливих зусиль, адже розважати натовп дітей - це не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Для старшокласників є конкурси проведення шкільних вечорів. А новий рік можна зустріти в карнавальних костюмах і влаштувати справжню карнавальну ніч. Читайте і вибирайте, а також надсилайте свої. Будемо раді, якщо вони згодяться вам для організації заходу.
Ваше свято у ваших руках! Чи не сумуйте і торжества оригінально відзначайте!