Приветствую Вас Гость!
Четверг, 18.10.2018, 02:30
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Конкурси українською мовою

Поиск

Наш опрос

Ваш возраст?
Всего ответов: 411

Друзья сайта

Статистика

Конкурси

Главная » Файлы » Конкурси на ювілей

Конкурси на Ювілей жінці на 50 років
03.06.2013, 00:00
Матеріали з категорії: Конкурси на ювілей дуже просто організувати, якщо запастися спеціальними текстами з нашого сайту, які містять докладний опис конкурсу, в якому описані дійові особи, дані рекомендації з вибору аксесуарів та нарядів. У веселих нових сценаріях і конкурсах 2016 року з розділу: Конкурси на ювілей вам сподобається гумор, простота виконання, доступність.

Конкурси на святкування Ювілею жінці на 50 роківХитра СМС-ка

Запропонуйте гостям послухати СМС з ювілеєм, які надіслали у цей день імениннику. Гостям потрібно відгадати хто ж їх надіслав. Весь інтерес полягає в тому, що відправник СМС-ки шлунок, похмілля, подарунки, тости і т.д. як приклад можна використовувати наступні СМС: Вітаю з ювілеєм. Вже в дорозі. Буду завтра з ранку. (Похмілля) Сьогодні ти будеш слухати тільки нас. (Поздоровлення і побажання) Пий, гуляй, аби мене вистачило! (Лікування) Непристойно так довго тискати і гладити мене. Прийми, нарешті, рішення. (Чарка горілки) Я спустошений, як завжди в твій ювілей. (Холодильник)

У тарілці

Це ідеальний застільний конкурс, як для дорослої, так і для дитячої компанії. Ведучий називає букву, наявність якої обов'язково в назвах продуктів, що знаходяться в тарілці кожного учасника. Який назвав продукт першим, оголошує наступну літеру. Той, хто назве букву (крім е, и, ї, ь, ь), на яку не можна буде назвати продукт, стає переможцем.

Двоє заодно

Для конкурсу необхідно парна кількість гравців і ведучий. Всі гравці розбиваються по парах. Кожну пару пов'язують за руки так, що ліва рука одного учасника виходить пов'язаної з правою рукою іншого учасника, а друга рука залишається вільною.
Далі кожній парі доручають якесь завдання. Наприклад, зав'язати подарунок на бантик. Та пара, яка справляється першої, виходить переможцем.

Намалюй слона

Всі гравці діляться на дві команди, їм зав'язуються очі. Ведучий виносить великий аркуш паперу і олівці на всіх учасників. Командам пропонується намалювати слона. Причому малювати повинна повністю вся команда. Один гравець малює хобот, другий хвіст, третій ноги і так далі.
Наприкінці гравці знімають пов'язки і милуються малюнком. Найбільш зрозумілий малюнок виграє.

Кондуктор

Ведучий, він же кондуктор, видає гравцям квитки з назвами міст. Кондуктор запитує у пасажирів, в яких країнах знаходяться ці міста, за кожну правильну відповідь квиток «компостується». Виграє самий знаючий власник прокомпостований квитка.

Лівша

Ведучий цікавиться у добровольців правші вони або лівші. Виходячи з відповідей, ведучий пропонує лівою рукою для правшів і правої для шульги намалювати портрет ювіляра. Той, у кого вийде правдоподібніше, отримує приз.

Опиши ювілярку

Винуватиця свята після привітань до ювілею пішов за ширму, де можна буде побачити лише її силует. Ведучий задає питання про її зовнішність, типу колір очей, розмір і колір прикрас, фасон сукні, форма взуття, форма сережок і кілець і т.д. Гості за кожну правильну відповідь отримують маленьку листівочку або наклейку у вигляді зірочки. Наприкінці конкурсу визначається самий уважний гість.

Яблучко

Гравці шикуються в колону або по колу. Перший в колоні затискає яблуко під підборіддям і без допомоги рук передає наступному гравцеві. Все необхідно проробляти без допомоги рук. Якщо яблуко випало, той учасник конкурсу, який не зміг його втримати вибуває. Конкурс триває до тих пір, поки не залишиться один учасник - переможець.

Літаючий кулька


Для цієї розваги достатньо буде 4 учасників по 2 в кожній команді. Стільці по два ставляться навпроти. Учасники займають місця на стільцях і отримують вісім кульок. Між стільцями повинно бути пристойну відстань, яке посередині відзначається мотузкою або стрічкою на підлозі. Завдання гравців: закинути кульки на «поле» супротивника і не дати кулькам впасти на свою половину. Відштовхувати кулька дозволяється до тих пір, поки він не впав на підлогу. Конкурс завершується, коли всі вісім кульок лежать на підлозі. Та команда, у якої більше «голів», програє.

Міміка Буратіно

Цей конкурс розсмішить будь-якого гостя. Добровольцям видаються внутрішні порожні коробки з під сірників. Жертва одягає коробок на ніс і за допомогою міміки повинна стягнути його з носа. Гості з довгими носами будуть возитися набагато довше, ніж продовжать веселощі гостям на ювілеї.

Категория: Конкурси на ювілей | Добавил: Наталья
Просмотров: 8745 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[11.08.2013][Для вчителів]
Веселі конкурси для вчителів (0)
[28.06.2016][Для вчителів]
Розповідь про випадок у школі. (0)
[04.03.2016][Музичні конкурси]
Вступ до музичного конкурсу (0)
[03.06.2013][Конкурси на весілля]
Конкурси на Весілля для гостей (0)
[02.06.2013][Конкурс віршів]
Проведення конкурсу віршів (0)
[30.09.2013][Для дівчаток]
Веселі конкурси для дівчаток “Ану мо дівчата” (2)
[04.03.2014][Весняні]
Конкурси на Івана Купала. Купальскі обряди і звичаї українців (301)
[03.06.2013][Конкурси на ювілей]
Конкурси на Ювілей жінці на 50 років (0)
[30.05.2013][Дитячі конкурси]
Веселі конкурси для дітей на день народження (0)
[02.06.2013][Музичні конкурси]
Музичні конкурси на свята (0)

Вибір конкурсу для свята - запорука цікавого, веселого і яскравого його проведення, тому важливо, щоб конкурс не був нудним і одноманітним. У нас ви можете вибрати оригінальні та незвичайні нові конкурси 2016 року. Це конкурси для Дня Народження і захоплюючий конкурс для ювілею - найголовніших урочистостей для кожної людини!
На корпоративну вечірку є конкурси для дорослих, з жартами та конкурсами тільки для дорослих. До речі розділ «Конкурси дитячі» теж напевно стануть в нагоді тим, хто не любить нудні розмови про життя за столом. Є куди більш цікаві і масово захоплюючі способи урізноманітнити свято. Новорічні конкурси, розіграші та приколи, для дорослих і дітей, різноманітні тематичні вікторини та інші розваги до свята. Підготовка дитячого дня народження вимагає від батьків особливих зусиль, адже розважати натовп дітей - це не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Для старшокласників є конкурси проведення шкільних вечорів. А новий рік можна зустріти в карнавальних костюмах і влаштувати справжню карнавальну ніч. Читайте і вибирайте, а також надсилайте свої. Будемо раді, якщо вони згодяться вам для організації заходу.
Ваше свято у ваших руках! Чи не сумуйте і торжества оригінально відзначайте!