Приветствую Вас Гость!
Четверг, 18.10.2018, 01:56
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Конкурси українською мовою

Поиск

Наш опрос

Какие конкурсы вам нужны?
Всего ответов: 328

Друзья сайта

Статистика

Конкурси

Главная » Файлы » Конкурси на весілля

Конкурси на Весілля для гостей
03.06.2013, 00:08
Матеріали з категорії: Конкурси на весілля дуже просто організувати, якщо запастися спеціальними текстами з нашого сайту, які містять докладний опис конкурсу, в якому описані дійові особи, дані рекомендації з вибору аксесуарів та нарядів. У веселих нових сценаріях і конкурсах 2016 року з розділу: Конкурси на весілля вам сподобається гумор, простота виконання, доступність.

Забавні конкурси для святкування весілля у веселої компанії гостейЗайвий - вибув

Гра нагадує конкурс на швидкість реакції зі стільцями. З числа гостей вибираються бажаючі. На окремий столик ставляться чарки з коньяком, горілкою або вином (на розсуд ведучого і з урахуванням побажань громадськості). Фішка полягає в тому, що чарок на столі - на одну менше, ніж учасників. Комусь не вистачить - в цьому і полягає ідея.
За сигналом ведучого учасники починають ходити навколо столика, не доторкаючись до напоїв. Бавовна в долоні - умовний сигнал, за яким можна брати чарки. Головне - встигнути схопити чарку і при цьому не розплескати вміст. Той, кому не вистачило чарки, вибуває зі змагання, інші продовжують, природно, кількість налитих чарок завжди на одну менше, ніж кількість учасників. Наприкінці залишаються двоє, і змагаються за одну чарку. Якщо учасників спочатку було багато, то два фіналісти будуть вже добряче напідпитку, від чого конкурс буде тільки смішніше.

Сила любові проти сімейних сварок

Отже, конкурс з підтекстом. І з деякою часткою іронії.
Нареченому вручають вологий рушник, краще кухонне, "вафельний". Далі ведучий пропонує зав'язати рушник так туго, як сильно наречений любить свою наречену. Природно, молодожон буде намагатися з усіх сил, не бажаючи осоромитися ні перед коханою, ні перед гостями. А от далі починається комічна частина.
Ведучий пропонує нареченому розв'язати рушник так само швидко, як швидко будуть вирішуватися сімейні конфлікти. Варто подивитися на розгубленого нареченого, під регіт гостей розв'язує вологий рушник, яке щойно сам же і затягнув.

Спритний кравець

Реквізитом для цієї гри є два клубка або котушки суворих ниток і дві дерев'яні палички.
Кінці ниток прив'язуються до паличок так, щоб палички грали роль імпровізованої голки.
З числа гостей вибираються кілька людей, які діляться на дві команди. Капітани команд будуть кравцями, завданням яких буде прошити свою команду. За допомогою дерев'яної палички кравець просмикує нитку через рукави учасників. Виграє той, хто швидше закінчить шиття.
Можливі варіанти: замість рукавів нитку можна протягувати через штанини штанів чоловіків.

Різдвом наречену

Нареченого просять розстебнути на молодій дружині небудь, не знімаючи, природно, весільного плаття. В іноземців прийнято принародно знімати з лівих ніг наречених "пов'язку невинності", яку ті через недосвідченість примудряються розташувати захоплююче високо ... Та й женихи у них в смокінгах ... Але ми не іноземці, а всі свої, тому нам краще знімати звичайний безневинний ліфчик і не з ноги. Якщо молода буде категорично відмовлятися принародно, нехай усамітнюватися. На дві-три хвилини можна їх залишити і наодинці ... За цей час можна не тільки розстебнути, а й застебнутий його назад. А потім лише доповісти. При цьому вона повинна почервоніти, а він порожевіти. Гості залишаться задоволені. Вони будуть радіти, згадуючи себе.

Вгадай подарунок

Правила: У грі беруть участь кілька пар. Представники пар стають по обидва боки від ведучого. Ведучий задає питання. Кожен з гравців пише свою відповідь на листку паперу. Через 20 секунд дівчина зачитує свій варіант відповіді її хлопця, який урочисто звіряється з справжнім відповіддю її хлопця. Якщо варіанти відповідей збігаються, пара отримує одне очко! Пара, яка отримала більшу кількість очок, отримує приз. Цю гру можна зробити ще більш цікавою, змусивши пари відповісти на всі питання відразу, і тільки потім звірити їх відповіді. Уявіть, як можуть відрізнятися відповіді на нижчезгаданих питання, якщо хлопець хоче подарувати коханій "міксер", а вона думає, що він подарує їй "норкову шубу".
Варіанти питань:
- Який подарунок ви б хотіли, щоб вам подарував ваш хлопець на річницю вашої зустрічі?
- Що б ви сказали вашому коханому, коли отримали від нього цей подарунок?
- З яких матеріалів ви б хотіли, щоб цей подарунок був би бути зробленим?
- Якими б трьома прикметниками би Ви описали вашим друзям цей подарунок?
- Якого кольору ви б хотіли, щоб він був?
- Де б ви зберігали цей подарунок?
- Що б ви з ним робили?
- І т.п. і т.д.

Влуч у точку

Гравцям на пояс пристібається ремінь, до якого прив'язують на мотузочці олівець (ручку, фломастер і т.п.). Поряд ставлять звичайну, порожню скляну пляшку.
Головне щоб пляшка стійко стояла на підлозі. Мета гравця, використовуючи всі майстерність руху тазом і координацію, потрапити олівцем в горлечко пляшки. При цьому учасники починають усіляко виляти заднім місцем, викручуватися, згинатися і т.п. Що в результаті неодмінно викликає купу бурхливого сміху.
Замість пляшки і олівця можна використовувати яблуко (або будь-який інший фрукт) і дощечку з цвяхом. Тоді гравцеві буде необхідно насадити бовтатися на ньому яблучко на стирчить догори цвях.
Для різноманітності дощечку годі й покласти на підлогу, а закріпити вертикально. Тоді учасникам, для того щоб наколоти яблуко на цвях доведеться розгойдувати його всім своїм тілом. Тільки не варто забувати про безпеку і якщо гості вже добряче випили, то краще обмежитися олівцем і пляшкою, щоб в результаті гри не вийшов нещасний випадок.

Сама спритна


Ведучий вибирає з гостей найкрасивіших дівчат. Учасницям зав'язують очі і пропонують пройти над розстелений на підлозі килимком, намагаючись при цьому не торкнутися його ногами.
Після того, як всі учасниці пройдуть над килимком, провідний лягає на килимок, наче б він пролежав там весь конкурс, і дозволяє дівчатам зняти пов'язки. Перемога присуджується тій, яка почервоніє більше за інших.
Ну а ведучий всяк випадок повинен вміти швидко бігати, бо розлючені дівчата можуть і побити, не розібравшись.

Рідні губки

Для цього веселого конкурсу береться великий аркуш білого паперу. Подружки нареченої залишають на аркуші відбитки своїх губ. Наречена також цілує папір, і відбиток її губ знаходиться серед інших відбитків.
Як ви вже здогадалися, жених повинен розпізнати відбитки губ своєї улюбленої серед інших. Звичайно ж, він буде помилятися під гучне обурення гостей. Адже насправді розпізнати людину за відбитками губ дуже і дуже непросто.
Конкурс можна ускладнити, оцінивши кожну помилку нареченого в певну суму. А можна дати можливість помічницям, залишає свої відбитки на аркуші, можливість оцінити свою допомогу в певну суму: вийде щось на зразок лотереї.

Де мій краватку, кохана?

Виберіть кілька пар (чоловік, дружина або хлопець і дівчина). За сигналом кожна дівчина повинна розв'язати краватку свого партнера, повністю зняти його, помахати їм глядачам і потім знову його одягнути і зав'язати. Перша, хто закінчить, перемогла. Можливі заохочувальні призи за красу і за унікальність виду вузла (Приклад: за краватку, зав'язаний на бантик і д.р.).

Бантики

Для виконання наступного завдання кожній парі потрібно два банта або шийних хустки з легкого матеріалу. Ці хустки до початку змагання потрібно пов'язати на шию. Потім партнери повинні встати один до одного обличчям, скріпити руки, а потім по команді розв'язати хустку на шиї супутника зубами. При цьому неважливо, чи будуть партнери розплутувати вузли на хустках одночасно або по черзі. Головне, щоб у підсумку обидва хустки були розв'язані і зняті.

Категория: Конкурси на весілля | Добавил: Наталья
Просмотров: 11915 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 1.3/9
[02.06.2013][Музичні конкурси]
Музичні конкурси на свята (0)
[14.11.2013][Конкурс казка]
Конкурс казка на сучасний лад "Світ науки" для школярів (0)
[30.05.2013][Дитячі конкурси]
Веселі конкурси для дітей на день народження (0)
[17.10.2013][Літні]
Літні ігри та конкурси у дитячому таборі (0)
[17.10.2013][Педагогічні конкурси]
ПЕДАГОГІЧНІ КОНКУРСИ (обласний рівень) (0)
[08.09.2016][Для вчителів]
Сценарій шкільного свята до Дня вчителя - 2016-2017 (0)
[04.03.2014][Весняні]
Конкурси на Івана Купала. Купальскі обряди і звичаї українців (301)
[11.09.2013][Конкурси в школі]
Конкурси в початковій школі (0)
[11.08.2013][Для вчителів]
Веселі конкурси для вчителів (0)
[26.05.2014][Конкурси в школі]
Пlдготовка до конкурсу ім. П. Яцика. Завдання для 3 класу (0)

Вибір конкурсу для свята - запорука цікавого, веселого і яскравого його проведення, тому важливо, щоб конкурс не був нудним і одноманітним. У нас ви можете вибрати оригінальні та незвичайні нові конкурси 2016 року. Це конкурси для Дня Народження і захоплюючий конкурс для ювілею - найголовніших урочистостей для кожної людини!
На корпоративну вечірку є конкурси для дорослих, з жартами та конкурсами тільки для дорослих. До речі розділ «Конкурси дитячі» теж напевно стануть в нагоді тим, хто не любить нудні розмови про життя за столом. Є куди більш цікаві і масово захоплюючі способи урізноманітнити свято. Новорічні конкурси, розіграші та приколи, для дорослих і дітей, різноманітні тематичні вікторини та інші розваги до свята. Підготовка дитячого дня народження вимагає від батьків особливих зусиль, адже розважати натовп дітей - це не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Для старшокласників є конкурси проведення шкільних вечорів. А новий рік можна зустріти в карнавальних костюмах і влаштувати справжню карнавальну ніч. Читайте і вибирайте, а також надсилайте свої. Будемо раді, якщо вони згодяться вам для організації заходу.
Ваше свято у ваших руках! Чи не сумуйте і торжества оригінально відзначайте!