Приветствую Вас Гость!
Четверг, 18.10.2018, 01:07
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Конкурси українською мовою

Поиск

Наш опрос

Ваш возраст?
Всего ответов: 411

Друзья сайта

Статистика

Конкурси

Главная » Файлы » Музичні конкурси

Музичні конкурси на свята
02.06.2013, 21:56
Матеріали з категорії: Музичні конкурси дуже просто організувати, якщо запастися спеціальними текстами з нашого сайту, які містять докладний опис конкурсу, в якому описані дійові особи, дані рекомендації з вибору аксесуарів та нарядів. У веселих нових сценаріях і конкурсах 2016 року з розділу: Музичні конкурси вам сподобається гумор, простота виконання, доступність.

Музичні конкурси на святаМузичний конкурс. Варіант 1.

Усіх гостей розділіть на дві команди і ставте їм для прослуховування поперемінно відомі і користуються популярністю пісні (музика повинна звучати 15-20 секунд). Якщо гості з однієї команди можуть відповісти, право голосу перебігає до їхніх конкурентів. Вірна відповідь-один бал. Виграють ті, хто набирає найбільшу кількість балів. Якщо при вгадуванні тій чи іншій мелодії. гості продовжують співати угаданую пісню з початку і до кінця - не заважайте їм! Нехай насолоджуються живим звуком, розвеселій атмосферою свята і піднімають для себе настрій!

Музичний конкурс. Варіант 2.

Інший варіант цієї гри можна проводити так. Ведучий конкурсу викликає того чи іншого гостя до себе і видає йому назву пісні, яку повинні вгадати інші гості. Людина повинна промуркотала, пробурмотів, пролалакать, просвістеть, настукати ложками або долоньками мелодію даної пісні, але тільки без слів. Ведучому краще всього вибирати таку людину для виконання, у якого є і слух і голос і расркепощенность. Можна запропонувати навіть випробувати пробулькал пісню, набравши в рот води або вина. Хоча, бувають ситуації, коли навіть людина без слуху і голосу, володіючи тільки привабливістю і почуттям гумору здатний відмінно передати задану пісню. Вгадав першим, отримує приз - якусь приємну дрібничку.

Також у цьому конкурсі гостей можна розподілити по командах і давати їм по черзі право вгадувати пісні.

Музичний конкурс 3 "Співай свою пісню"
Застільні ігри
Кожен гравець згадує пісню, слова і мотив якої добре знає. Кожен співатиме свою пісню, крім ведучого. По одинарному бавовні ведучого всі починають співати, але тільки подумки, про себе. Коли ведучий плескає два рази поспіль, всі співають вголос, як можна голосніше. Намагайтеся утримати мелодію і не переплутати слова, незважаючи на звукові перешкоди. Коли ведучий плескає знову один раз, переходите на беззвучне спів, коли грюкне два рази - знову співайте вголос.

Переможе той, кому вдається доспівати свою пісню до кінця, жодного разу не збившись. Той, хто збився, спотворив мелодію, ритм або переплутав слова, вибуває з гри і припиняє співати. Ведучий стежить за цим.

У нагороду переможцю надається можливість після завершення гри заспівати один будь куплет улюбленої пісні від початку до кінця без перешкод.

Категория: Музичні конкурси | Добавил: Наталья
Просмотров: 7600 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 1.5/2
[03.06.2013][Конкурси на весілля]
Конкурси на Весілля для гостей (0)
[08.07.2016][Конкурси на природі]
Розповідь про природу (0)
[14.11.2013][Конкурс казка]
Конкурс казка на сучасний лад "Світ науки" для школярів (0)
[17.10.2013][Педагогічні конкурси]
ПЕДАГОГІЧНІ КОНКУРСИ (обласний рівень) (0)
[11.06.2016][Творчий конкурс]
Вступ до сценарію конкурсів, присвяченому дню міста (0)
[30.05.2013][Дитячі конкурси]
Веселі конкурси для дітей на день народження (0)
[11.09.2013][Конкурси в школі]
Конкурси в початковій школі (0)
[30.01.2014][Для веселої компанії]
Нові конкурси для свят та вечірок. (4)
[04.03.2016][Музичні конкурси]
Вступ до музичного конкурсу (0)
[20.11.2015][Зимові]
Новорічна гра: "Чи вірите ви, що..." (0)

Вибір конкурсу для свята - запорука цікавого, веселого і яскравого його проведення, тому важливо, щоб конкурс не був нудним і одноманітним. У нас ви можете вибрати оригінальні та незвичайні нові конкурси 2016 року. Це конкурси для Дня Народження і захоплюючий конкурс для ювілею - найголовніших урочистостей для кожної людини!
На корпоративну вечірку є конкурси для дорослих, з жартами та конкурсами тільки для дорослих. До речі розділ «Конкурси дитячі» теж напевно стануть в нагоді тим, хто не любить нудні розмови про життя за столом. Є куди більш цікаві і масово захоплюючі способи урізноманітнити свято. Новорічні конкурси, розіграші та приколи, для дорослих і дітей, різноманітні тематичні вікторини та інші розваги до свята. Підготовка дитячого дня народження вимагає від батьків особливих зусиль, адже розважати натовп дітей - це не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Для старшокласників є конкурси проведення шкільних вечорів. А новий рік можна зустріти в карнавальних костюмах і влаштувати справжню карнавальну ніч. Читайте і вибирайте, а також надсилайте свої. Будемо раді, якщо вони згодяться вам для організації заходу.
Ваше свято у ваших руках! Чи не сумуйте і торжества оригінально відзначайте!