Приветствую Вас Гость!
Четверг, 18.10.2018, 01:07
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Конкурси українською мовою

Поиск

Наш опрос

Какие конкурсы вам нужны?
Всего ответов: 328

Друзья сайта

Статистика

Конкурси

Главная » Файлы » Музичні конкурси

Вступ до музичного конкурсу
04.03.2016, 19:40
Матеріали з категорії: Музичні конкурси дуже просто організувати, якщо запастися спеціальними текстами з нашого сайту, які містять докладний опис конкурсу, в якому описані дійові особи, дані рекомендації з вибору аксесуарів та нарядів. У веселих нових сценаріях і конкурсах 2016 року з розділу: Музичні конкурси вам сподобається гумор, простота виконання, доступність.


«Одне з. найчудовіших властивостей музики, як і будь-якого мистецтва, полягає в тому, що чим більше душевних сил ми їй віддаємо, тим більше нових сил в ній черпаємо ».
Слова ці взяті з книжки з дивною назвою: «Про трьох китів і про багато іншого». У центрі її обкладинки дійсно поміщені три симпатичних, усміхнених кита.
Дехто при погляді на них, мабуть, згадає старовинну притчу про китах, на яких тримається земля. Тільки ці кити тримають трохи землю, а ... ноти. Чорненькі точки нот немов підказують вам - книжка про музику. Але ви і самі здогадаєтеся про це, як тільки прочитає тут же, на обкладинці, ім'я її автора - Дм. Кабалевський.
У перший погожий вересневий день Несміливо входив я під світлі склепіння. Перший підручник і перший урок - Так починаються шкільні роки.
Слова знайомої пісні нагадали вам, звичайно, і її мелодію - плавний, замислений вальс.
Ну, а чи пам'ятаєте ви цікаву і дуже повчальну історію про Мельника, хлопчика і ослом?
Мельник на ослику їхав верхи, Хлопчик за мельником плентався пішки.
Історію цю склав Самуїл Якович Маршак. Але варто тільки вимовити першу сходинку, і в пам'яті виникає сміховинно тужливий, немов розгойдується наспів.
Обидві ці пісні склав спеціально для хлопців композитор Дмитро Борисович Кабалевський. А крім них - опери і симфонічні концерти, романси, кантати, ораторії, твори для рояля, пісні, музику для театру і кіно, для радіо і телевізійних передач. І серед усього цього музичного багатства дуже багато належить вам, написано для вас і про вас.
Здавалося б, розмова про композитора слід починати з музики. Ми ж почали з його книги. Чому?
Ви, звичайно, знаєте, що є дитячі письменники, дитячі художники, дитячі композитори. Дмитро Борисович Кабалевський - композитор «дорослий». Музика для дітей - це лише частина його творчості. Але ось що цікаво: серед величезної кількості листів, які композитор отримує кожен день, мабуть, найбільше листів від хлопців і про хлопців. Йому пишуть другокласники і шестикласники, піонери, жовтенята, комсомольці; пишуть їх мами і тата, бабусі, старші сестри, педагоги і вихователі. У всіх цих листах дуже багато питань. І ще-прохання про допомогу. «Ми живемо у віддаленому районі колишньої Голодного степу, тобто на цілині ... Музику ми дуже любимо, хочемо більше знати її і розуміти. Допоможіть [нам ». «Я хочу відрізняти справжню музику від поганої ... Будь ласка, допоможіть мені». «Ми вирішили створити у себе« піонерську філармонію ». Порадьте з чого почати ».
Таких прохань безліч. І те, що хлопці звертаються за порадою і допомогою саме до композитора Кабалевскому, далеко не випадково.
Є в Київі звичайна загальноосвітня школа № 209. І хлопці в ній вчаться самі звичайні. Але в цій школі існують уроки музики. Ні, не гуртки рояля або баяна, що не заняття шкільного хору і не клуб любителів музики, як ви, може, бути, могли подумати, а справжнісінькі уроки - в класі, з викладачем. .. Дмитром Борисовичем Кабалевским. Знаменитий композитор, людина вкрай зайнятої, він [знаходить час давати уроки не якимось особливо обдарованим дітям, а 'тим, хто до зустрічі з ним, може, бути, навіть і не намагався вслухатися в музику, не цікавився нею, не розумів і не хотів розуміти. Справа в тому, що на цих заняттях Дмитро Борисович перевіряє | складену ним же навчальну програму музичних уроків у загальноосвітній школі, уроків для всіх, а не тільки для майбутніх музикантів.
.. .Ви Включили радіо або телевізор. Диктор оголосив музичну передачу для дітей. Що гріха таїти, дехто з вас, відразу поскучнее, простягнув руку до вимикача. .. Є ще у нас, на жаль, такі собі стійкі ненависники серйозної музики. Але якщо про неї розповідає Дмитро Борисович Кабалевський (а він дуже часто виступає по радіо і телебаченню), то можна бути впевненим, що його бесіди захоплять навіть самих байдужих до музики хлопців. Бесіди ці особливо цікаві тим, що з вами говорить композитор, людина не тільки вивчає музику, але сам її створює. А крім того, і це, мабуть, головне, беззавітно люблячи музику, Дмитро Борисович хоче, щоб її любили і розуміли всі. Розуміли не тільки прості пісні, танці та марші - для цього особливих старань не потрібно-но і серйозні, глибокі твори.
... У 1966 році відпочивали в Артеку чотири дівчинки з Польщі. Дівчата дуже любили співати, і чудово в них це виходило. Тому вони утворили ансамбль - квартет, який назвали «Віолінкі». «Віолінкі» познайомилися в Артеку з композитором Кабалевским. Зав'язалося листування. Дівчата писали про своє життя, задавали різні питання, просили поради. Дмитро Борисович акуратно їм відповідав. Звичайно, таке листування вже сама по собі дуже цікава.

Категория: Музичні конкурси | Добавил: Наталья
Просмотров: 953 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[24.09.2014][Шкільні конкурси]
Веселые игры и конкурсы для мальчиков 3 - 5 классов (0)
[18.10.2013][Осінні]
Осінні конкурси для дітей "Остров скарбів" (0)
[04.03.2016][Музичні конкурси]
Вступ до музичного конкурсу (0)
[29.12.2013][Прикольні]
Смішна сценка для юних інспекторів ДІБДР (0)
[18.10.2013][Зимові]
Зимові українські колядки (0)
[03.06.2013][Конкурси на ювілей]
Конкурси на Ювілей жінці на 50 років (0)
[14.04.2014][Патріотичний конкурс]
Сценарій виховної години та уроку на тему: Мій рідний край, моя земля (0)
[02.06.2013][Конкурс віршів]
Проведення конкурсу віршів (0)
[20.11.2015][Зимові]
Новорічна гра: "Чи вірите ви, що..." (0)
[17.10.2013][Педагогічні конкурси]
ПЕДАГОГІЧНІ КОНКУРСИ (обласний рівень) (0)

Вибір конкурсу для свята - запорука цікавого, веселого і яскравого його проведення, тому важливо, щоб конкурс не був нудним і одноманітним. У нас ви можете вибрати оригінальні та незвичайні нові конкурси 2016 року. Це конкурси для Дня Народження і захоплюючий конкурс для ювілею - найголовніших урочистостей для кожної людини!
На корпоративну вечірку є конкурси для дорослих, з жартами та конкурсами тільки для дорослих. До речі розділ «Конкурси дитячі» теж напевно стануть в нагоді тим, хто не любить нудні розмови про життя за столом. Є куди більш цікаві і масово захоплюючі способи урізноманітнити свято. Новорічні конкурси, розіграші та приколи, для дорослих і дітей, різноманітні тематичні вікторини та інші розваги до свята. Підготовка дитячого дня народження вимагає від батьків особливих зусиль, адже розважати натовп дітей - це не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Для старшокласників є конкурси проведення шкільних вечорів. А новий рік можна зустріти в карнавальних костюмах і влаштувати справжню карнавальну ніч. Читайте і вибирайте, а також надсилайте свої. Будемо раді, якщо вони згодяться вам для організації заходу.
Ваше свято у ваших руках! Чи не сумуйте і торжества оригінально відзначайте!