Приветствую Вас Гость!
Четверг, 18.10.2018, 02:26
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Конкурси українською мовою

Поиск

Наш опрос

Какие конкурсы вам нужны?
Всего ответов: 328

Друзья сайта

Статистика

Конкурси

Главная » Файлы » Осінні

Осінні конкурси для дітей "Остров скарбів"
18.10.2013, 00:19
Матеріали з категорії: Осінні дуже просто організувати, якщо запастися спеціальними текстами з нашого сайту, які містять докладний опис конкурсу, в якому описані дійові особи, дані рекомендації з вибору аксесуарів та нарядів. У веселих нових сценаріях і конкурсах 2016 року з розділу: Осінні вам сподобається гумор, простота виконання, доступність.Для гри необхідно підготувати:
— компаси;
— загадкові листи;
— «скарб».

Гра має на меті закріпити початкові знання юних краєзнавців з спортивного орієнтування, навчити правильно користуватися компасом, ознайомити з поняттям «зворотній азимут».

Все необхідне до гри заздалегідь готує інструктор загону, йому необхідно підготувати спеціальні листи, вирахувати потрібні азимути, заховати «скарб», про який теж необхідне подбати. Місцем проведення такої гри служить вся територія табору.

У зручний для загону момент інструктор «під великим секретом» збирає всіх дітей і змовницьким голосом зачитує їм перший лист, який «щойно надійшов» від загадкового лісового чаклуна.

Наприклад, такий:

«Вітаю вас, юні друзі!
Хочу попередити, що знайти потрібну стежку в гірських лісах, якими я володів, не так просто. Тому для першого разу і заховав свій таємничий скарб недалеко. Та перед тим, як вказати дорогу до моєї таємниці, я хочу випробувати вас, перевірити ваші знання, оскільки лиже знання та уміння можуть допомогти вам в далеких мандрівках в моїх густих лісах.
Отже, від входу найбільшого будинку в таборі потрібно пройти рівно 50 метрів на схід до розлогого куща ліщини, далі повернути на південний захід і, дотримуючись азимуту 210 градусів, пройти ще 42 метри. У невеликому дуплі старої верби знайдете наступний мій лист.

«Лісовий Володар»

Дотримуючись напрямків, що вказані в першому листі, група, користуючись компасом, знаходить друге послання, далі — третє і т.д. Останній лист вказує місце, де знаходиться скарб, укомплектований згідно з фінансовими можливостями.

Для того, щоб гра проходила цікаво, вона повинна бути несподіваною для дітей і носити вигляд експромту. Але експромтом вона є лише для юних туристів. Настрій, який забезпечить натхнення дітей та інструктора, так само як «скарб», готується завчасно протягом зміни.

Якщо настрій дійсно знаходиться на високому рівні, діти після знахідки кожного листа, щоб справити хороше враження на Лісового Володаря, співають, читають вірші, розповідають казки і т. ін.

Категория: Осінні | Добавил: Наталья
Просмотров: 3251 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 2.0/2
[14.04.2014][Патріотичний конкурс]
Сценарій виховної години та уроку на тему: Мій рідний край, моя земля (0)
[17.10.2013][Весняні]
Весняні конкурси "Пригоди Незнайки та його друзів" (0)
[18.10.2013][Зимові]
Зимові українські колядки (0)
[28.06.2016][Для вчителів]
Розповідь про випадок у школі. (0)
[08.07.2016][Конкурси на природі]
Розповідь про природу (0)
[04.03.2014][Весняні]
Конкурси на Івана Купала. Купальскі обряди і звичаї українців (301)
[04.03.2016][Музичні конкурси]
Вступ до музичного конкурсу (0)
[03.06.2013][Конкурси на ювілей]
Конкурси на Ювілей жінці на 50 років (0)
[30.01.2014][Для веселої компанії]
Нові конкурси для свят та вечірок. (4)
[29.12.2013][Прикольні]
Смішна сценка для юних інспекторів ДІБДР (0)

Вибір конкурсу для свята - запорука цікавого, веселого і яскравого його проведення, тому важливо, щоб конкурс не був нудним і одноманітним. У нас ви можете вибрати оригінальні та незвичайні нові конкурси 2016 року. Це конкурси для Дня Народження і захоплюючий конкурс для ювілею - найголовніших урочистостей для кожної людини!
На корпоративну вечірку є конкурси для дорослих, з жартами та конкурсами тільки для дорослих. До речі розділ «Конкурси дитячі» теж напевно стануть в нагоді тим, хто не любить нудні розмови про життя за столом. Є куди більш цікаві і масово захоплюючі способи урізноманітнити свято. Новорічні конкурси, розіграші та приколи, для дорослих і дітей, різноманітні тематичні вікторини та інші розваги до свята. Підготовка дитячого дня народження вимагає від батьків особливих зусиль, адже розважати натовп дітей - це не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Для старшокласників є конкурси проведення шкільних вечорів. А новий рік можна зустріти в карнавальних костюмах і влаштувати справжню карнавальну ніч. Читайте і вибирайте, а також надсилайте свої. Будемо раді, якщо вони згодяться вам для організації заходу.
Ваше свято у ваших руках! Чи не сумуйте і торжества оригінально відзначайте!