Приветствую Вас Гость!
Четверг, 18.10.2018, 01:31
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Конкурси українською мовою

Поиск

Наш опрос

Ваш возраст?
Всего ответов: 411

Друзья сайта

Статистика

Конкурси

Главная » Файлы » Творчий конкурс

Вступ до сценарію конкурсів, присвяченому дню міста
11.06.2016, 00:07
Матеріали з категорії: Творчий конкурс дуже просто організувати, якщо запастися спеціальними текстами з нашого сайту, які містять докладний опис конкурсу, в якому описані дійові особи, дані рекомендації з вибору аксесуарів та нарядів. У веселих нових сценаріях і конкурсах 2016 року з розділу: Творчий конкурс вам сподобається гумор, простота виконання, доступність.


Поруч з Російським музеєм, в будинку, побудованому архітектором Свиньїн на місці східного флігеля Михайлівського палацу, можна познайомитися з багатою колекцією Етнографічного музею народів СРСР. У вітринах постійної експозиції глядачі з цікавістю розглядають старовинну народну одяг і житла, різьблення і розпис по дереву, зразки ткацтва і вишивки. Часто тут влаштовуються виставки прикладного мистецтва, фотографії, квітів.
І ще один невеликий і своєрідний музей розташований на площі Мистецтв в будинку № 3, колишньому будинку Голеніщева-Кутузова - це музей-квартира радянського художника І. І. Бродського. Він тут жив і працював протягом багатьох років, і, як ми вже знаємо, вулиця, яка з'єднує площу з Невським проспектом, названа його ім'ям. У цьому музеї ви можете посмот реть майстерню, де працював жи-вопісец, ознайомитися з його полотнами і колекцією картин та малюнків російських, радянських і зарубіжних майстрів, яку Бродський збирав усе життя.
Ні, недарма ця площа отримала назву площі Мистецтв. Ви вже знаєте, що тут знаходяться три художніх музею, які знайомлять відвідувачів з творами образотворчого і прикладного мистецтва минулого і сучасності.
Але ввечері двері музеїв закриті і святкове публіка поспішає до освітленим під'їздах трьох інших будівель. У будинку колишнього дворянського зібрання розташований Великий зал Ленінградської філармонії. Тут виступає про- славлення колектив Академічного симфонічного оркестру і музиканти з багатьох країн світу. Великі афіші на цій будівлі повідомляють то про концерт знаменитого співака або скрипаля, то про перший виконанні нової ораторії со-радянського композитора, то про виступ російського народного хору.
Будинок поруч займає Театр му-зикальной комедії. Тут звучить музика Ж. Оффенбаха і Ф. Легара, І. Кальмана та І. Дунаєвського. Оперета - це добре знайомі мелодії, веселі танці та ошатні костюми. Кого не захопить це яскраве видовище!
Третій під'їзд - нині Академі-ний Малий театр опери та балету, де в пушкінську пору влаштовувалися блискучі концерти. Поет і сам був частим їх відвідувачем. Сьогодні в красивому залі виступає колектив одного з провідних музичних театрів країни.

Категория: Творчий конкурс | Добавил: Наталья
Просмотров: 516 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[11.08.2013][Для вчителів]
Веселі конкурси для вчителів (0)
[03.06.2013][Конкурси на ювілей]
Конкурси на Ювілей жінці на 50 років (0)
[11.06.2016][Творчий конкурс]
Вступ до сценарію конкурсів, присвяченому дню міста (0)
[02.06.2013][Конкурс віршів]
Проведення конкурсу віршів (0)
[24.03.2014][Патріотичний конкурс]
Конкурси та сценарії до дня перемоги українською мовою (0)
[14.11.2013][Конкурс казка]
Конкурс казка на сучасний лад "Світ науки" для школярів (0)
[30.09.2013][Для дівчаток]
Веселі конкурси для дівчаток “Ану мо дівчата” (2)
[17.10.2013][Весняні]
Весняні конкурси "Пригоди Незнайки та його друзів" (0)
[17.10.2013][Літні]
Літні ігри та конкурси у дитячому таборі (0)
[11.09.2013][Конкурси в школі]
Конкурси в початковій школі (0)

Вибір конкурсу для свята - запорука цікавого, веселого і яскравого його проведення, тому важливо, щоб конкурс не був нудним і одноманітним. У нас ви можете вибрати оригінальні та незвичайні нові конкурси 2016 року. Це конкурси для Дня Народження і захоплюючий конкурс для ювілею - найголовніших урочистостей для кожної людини!
На корпоративну вечірку є конкурси для дорослих, з жартами та конкурсами тільки для дорослих. До речі розділ «Конкурси дитячі» теж напевно стануть в нагоді тим, хто не любить нудні розмови про життя за столом. Є куди більш цікаві і масово захоплюючі способи урізноманітнити свято. Новорічні конкурси, розіграші та приколи, для дорослих і дітей, різноманітні тематичні вікторини та інші розваги до свята. Підготовка дитячого дня народження вимагає від батьків особливих зусиль, адже розважати натовп дітей - це не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Для старшокласників є конкурси проведення шкільних вечорів. А новий рік можна зустріти в карнавальних костюмах і влаштувати справжню карнавальну ніч. Читайте і вибирайте, а також надсилайте свої. Будемо раді, якщо вони згодяться вам для організації заходу.
Ваше свято у ваших руках! Чи не сумуйте і торжества оригінально відзначайте!