Приветствую Вас Гость!
Четверг, 18.10.2018, 02:05
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Конкурси українською мовою

Поиск

Наш опрос

Ваш возраст?
Всего ответов: 411

Друзья сайта

Статистика

Конкурси

Главная » Файлы » Для вчителів

Розповідь про випадок у школі.
28.06.2016, 20:12
Матеріали з категорії: Для вчителів дуже просто організувати, якщо запастися спеціальними текстами з нашого сайту, які містять докладний опис конкурсу, в якому описані дійові особи, дані рекомендації з вибору аксесуарів та нарядів. У веселих нових сценаріях і конкурсах 2016 року з розділу: Для вчителів вам сподобається гумор, простота виконання, доступність.


Іриска. Розповідь про випадок у школі.
Костя був хорошим учнем. Він уважно слухав на уроках свою вчительку, старанно готував домашні завдання. Ось і вчора він приготував все уроки. Поклав з вечора в портфель книги і зошити. А вранці весело побіг до школи і прийшов туди навіть раніше чергових свого класу.
Все йшло як завжди, добре. І ніхто не міг навіть подумати, що день виявиться для Кістки таким невдалим.
Звичайно, на його думку, тут трохи був винен і Міша - його сусід по парті, який відмовився від ірисок. І вчителька Анна Петрівна, яка чомусь запитала Костю, як раз тоді, коли він не міг нічого говорити. А найбільше винні були, звичайно, іриски, які Костя взяв разом зі сніданком. Не будь їх, так нічого б і не сталося.
Йшов урок природознавства. Анна Петрівна розповідала про тундрі, якою вона буває влітку. І так цікаво, що хлопцям здавалося, ніби вони самі подорожували і бачили клаптики землі, покриті бурим мохом, річки, озера, оленів, птахів.
Костя також з інтересом слухав. Він дуже любив такі розповіді.
І ось тут-то раптом Костя згадав про свої іриски. А якщо вже згадав, захотілося йому їх спробувати і Мишу пригостити.
Можна було б. спробувати їх і на перерві, але рука сама вже залізла в портфель, пошуршать папером і дістала дві іриски. Потім рука простягнула одну з них Міші, але той так енергійно відмахнувся, що мало не вибив її з руки.
Що залишалося робити? Рука обережно простяглася до Костіним губ і швидко поклала в рот відразу обидві іриски. Костя випростався, став знову слухати вчительку, але тепер уже нічого не розумів з її розповіді.
«Чому б це?» - Подумав він і навіть штовхнув ліктем в бік Мишу, щоб його запитати, але той сидів, не звертаючи уваги на товариша, немов став глухим і німим.
«Будинки за підручником прочитаю, тоді все буде ясно», - вирішив Костя і, намагаючись непомітно ворушити щоками, став перевертати мовою іриски в роті, щоб швидше танули.
Анна Петрівна продовжувала розповідати про тундрі і кілька разів подивилася на Костю. А Костя поспішав покінчити з іриски. Він тиснув їх зубами і раптом несподівано для себе голосно чмокнув.
Миша моментально наступив ногою на його черевик і прошипів:
- Ти що? Забув, де сидиш?
В цю хвилину вчителька закінчила розповідати і додала:
- А тепер, Костя, повтори, що я говорила!
Костя швидко піднявся з-за парти, але сказати нічого не міг. Іриски заклеїли рот, і язик не міг вимовити жодного слова.
Тоді він схопився за щоки і застогнав.
- Зуби болять? - З посмішкою запитала Ганна Петрівна і щось зазначила у себе в журналі.
Костя мовчки закивав головою, а хлопці з подивом стали його розглядати.
- Ну що ж, іди до лікаря, нехай він тебе полікує.
Костя повільно рушив до дверей. Ноги його обважніли, очі опустилися. Чи не дивлячись ні на кого, він вийшов в коридор і зупинився.
Куди тепер йти? І тут він побачив бачок з питною водою. Костя підбіг до нього, відкрив кран і став поспішно полоскати рот. Іриски відклеїлися, і він їх викинув.
До лікаря Костя не пішов. Він тільки здалеку подивився на лікарський кабінет, потім рішуче відкрив двері класу, підійшов до вчительки і розповів їй всю правду.
В цей час пролунав дзвінок на перерву. Анна Петрівна і всі хлопці дуже сміялися над Костіної невдачею, особливо, коли Міша надув щоки і показав, які вони були у Кості.
А більше всіх сміявся сам Костя.

Категория: Для вчителів | Добавил: Наталья
Просмотров: 576 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[08.09.2016][Для вчителів]
Сценарій шкільного свята до Дня вчителя - 2016-2017 (0)
[02.06.2013][Музичні конкурси]
Музичні конкурси на свята (0)
[04.03.2014][Весняні]
Конкурси на Івана Купала. Купальскі обряди і звичаї українців (301)
[28.06.2016][Для вчителів]
Розповідь про випадок у школі. (0)
[30.01.2014][Для веселої компанії]
Нові конкурси для свят та вечірок. (4)
[03.06.2013][Конкурси на ювілей]
Конкурси на Ювілей жінці на 50 років (0)
[20.11.2015][Зимові]
Новорічна гра: "Чи вірите ви, що..." (0)
[17.10.2013][Педагогічні конкурси]
ПЕДАГОГІЧНІ КОНКУРСИ (обласний рівень) (0)
[26.05.2014][Конкурси в школі]
Пlдготовка до конкурсу ім. П. Яцика. Завдання для 3 класу (0)
[14.11.2013][Конкурс казка]
Конкурс казка на сучасний лад "Світ науки" для школярів (0)

Вибір конкурсу для свята - запорука цікавого, веселого і яскравого його проведення, тому важливо, щоб конкурс не був нудним і одноманітним. У нас ви можете вибрати оригінальні та незвичайні нові конкурси 2016 року. Це конкурси для Дня Народження і захоплюючий конкурс для ювілею - найголовніших урочистостей для кожної людини!
На корпоративну вечірку є конкурси для дорослих, з жартами та конкурсами тільки для дорослих. До речі розділ «Конкурси дитячі» теж напевно стануть в нагоді тим, хто не любить нудні розмови про життя за столом. Є куди більш цікаві і масово захоплюючі способи урізноманітнити свято. Новорічні конкурси, розіграші та приколи, для дорослих і дітей, різноманітні тематичні вікторини та інші розваги до свята. Підготовка дитячого дня народження вимагає від батьків особливих зусиль, адже розважати натовп дітей - це не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Для старшокласників є конкурси проведення шкільних вечорів. А новий рік можна зустріти в карнавальних костюмах і влаштувати справжню карнавальну ніч. Читайте і вибирайте, а також надсилайте свої. Будемо раді, якщо вони згодяться вам для організації заходу.
Ваше свято у ваших руках! Чи не сумуйте і торжества оригінально відзначайте!