Приветствую Вас Гость!
Четверг, 18.10.2018, 02:27
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Конкурси українською мовою

Поиск

Наш опрос

Какие конкурсы вам нужны?
Всего ответов: 328

Друзья сайта

Статистика

Конкурси

Главная » Файлы » Для вчителів

Веселі конкурси для вчителів
11.08.2013, 15:43
Матеріали з категорії: Для вчителів дуже просто організувати, якщо запастися спеціальними текстами з нашого сайту, які містять докладний опис конкурсу, в якому описані дійові особи, дані рекомендації з вибору аксесуарів та нарядів. У веселих нових сценаріях і конкурсах 2016 року з розділу: Для вчителів вам сподобається гумор, простота виконання, доступність.Конкурс для вчителів «Меморі»

В основі цього конкурсу лежить відома гра «меморі», тренирующая пам'ять. І найкраще його влаштовувати для двох шефів паралельних відділів, або для двох вчителів паралельних класів, або для тренерів двох команд. Але, за великим рахунком, улаштовувачам головне проявити креативність. Конкурс вимагає підготовки. Потрібно приготувати по п'ять портретів учнів з кожного класу, кожен портрет у двох примірниках. Це можуть бути і шаржі, потім роздруковані на аркушах А4. Безладно змішуємо всі двадцять аркушів і розкладаємо їх на підлозі, по п'ять у ряд, лицьовою стороною вниз. Два вчителі по черзі відкривають портрети: як при грі в меморі, відшукуючи учнів зі свого класу. Перемагає той, хто швидше збере свій клас чи свою групу.

Конкурс для школярів та вчителів «Анатомія в пісні»

У конкурсі беруть участь дві команди. Правила вкрай прості: кожна команда повинна за кілька хвилин пригадати якомога більше пісень, в яких зустрічаються якісь частини тіла і органи, наприклад: якщо мова йде про серце, то можна вибрати пісні «Шовкова серце» або «Unbreak my heart» і т.д. Таким чином, пісні можуть бути навіть на іноземних мовах. Важливо, що пісні зараховуються тільки за умови, що команда їх дружно заспіває. Перемагає та команда, яка згадає більше пісень.

Конкурси для вчителів «Шкільна програма»

Якщо у вас в гостях зібралося багато вчителів, то проведіть наступний конкурс. Підготуйте запитання та завдання з різних предметів, наприклад, як у програмі «Найрозумніший», тобто : Математика, російська мова, література, фізика, хімія, біологія, фізкультура і т.д. З фізкультури повинні бути не тільки завдання на перевірку фізичної підготовки (наприклад, 10 разів присісти), а й на перевірку теорії, наприклад, в якому році Олімпійські ігри знову почалися після довгої перерви. Якщо ви включаєте в число предметів музику, учасники повинні не тільки співати, а й відгадувати мелодії і знати хоча б щось по музичній теорії. Такий конкурс дозволить не тільки на всі 100% задіяти всіх, адже тут і інтелект, і творчі здібності, і руху необхідні, але і дасть можливість переглянути багатьом думки про те, наскільки «легко» дітям навчається в школі.

Конкурс для вчителів англійської мови «Погані перекладачі»

Ця гра особливо підійде для вчителів англійської мови, які через гру на святах люблять перевіряти знання своїх учнів. Для початку треба посадити всіх учасників у коло. Потім ви придумуєте невелику фразу і говорите її пошепки будь-якому гравцеві. Він каже її також пошепки своєму сусідові праворуч, але вже англійською мовою. Сусід праворуч переводить фразу в розумі знову на російську і також пошепки повідомляє її своєму сусідові справа. Так відбувається до тих пір, поки фраза не дійде до останнього учасника. Він голосно називає, почуту від сусіда. Якщо сусід передав йому фразу англійською, то спершу він зобов'язаний її перекласти російською.
Такий конкурс допомагає у формі гри освоїти швидкий англо-російський і російсько-англійськи переклад.

«Найсмішніша фраза»

Цей конкурс підходить для вчителів та учнів. Ведучий просить учасників згадати найсмішніші висловлювання педагогів чи цитати з учнівських творів. Можна навіть розділитися на команди педагогів та учнів. Команда-переможець буде визначена з оплесків учасників. Якщо пам'ять вчителів підвела або просто, щоб ще більше насмішити глядачів, прочитайте їм і ці висловлювання, серед них і вчительські, і учнівські перли.
«Не треба робити здивованих рухів руками.»,
«Що ви крутитеся головою?»,
«Мізки ворушаться мовчки.», «У тебе що, мови немає постукати?»,
«Одним оком дивимося в зошит, іншою рукою пишемо.»,
«Вам тільки дай привід в що-небудь вляпатися, як ви починаєте отримувати від цього задоволення.»,
«Я не чоловік, я - вчитель!», »Авраам Лінкольн ставився до 1809им - 1865-им рокам життя.»,
«Андрій Болконський брав участь в Бородінській битві, бо хотів принести славу Радянської Армії.»,
«Родіон Раскольников вбив бабусю-наложницю ...»,
«Бєлінський був правий у своєму листі до Гоголя, хоча Гоголь у своєму листі до Бєлінського був і правіше»

«Найбільш спритний педагог»

Це конкурс для педагогів, імовірно, молодих. Підійде він і для свята за участю вожатих або студентів педагогічних вузів. Учасники розбиваються на команди, наприклад, на «фізиків» (математики, хіміки, фізики) і «ліриків» (літератори, історики, соціологи). Гра схожа на веселі старти, але завдання тематичні. Наприклад, тримаючи в руках глобус і хімічні колби долати перешкоди. Швидко записати потрібний текст, тримаючи в руках підручники та утримуючи «хулігана».

Категория: Для вчителів | Добавил: Наталья
Просмотров: 24019 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 2.7/9
[03.06.2013][Конкурси на ювілей]
Конкурси на Ювілей жінці на 50 років (0)
[08.05.2014][Конкурси для вихователів]
Виховна година "Що для мене справжня дружба?" (0)
[08.07.2016][Конкурси на природі]
Розповідь про природу (0)
[30.09.2013][Для дівчаток]
Веселі конкурси для дівчаток “Ану мо дівчата” (2)
[02.06.2013][Конкурс віршів]
Проведення конкурсу віршів (0)
[11.08.2013][Для вчителів]
Веселі конкурси для вчителів (0)
[02.06.2013][Музичні конкурси]
Музичні конкурси на свята (0)
[26.05.2014][Конкурси в школі]
Пlдготовка до конкурсу ім. П. Яцика. Завдання для 3 класу (0)
[17.10.2013][Педагогічні конкурси]
ПЕДАГОГІЧНІ КОНКУРСИ (обласний рівень) (0)
[20.11.2015][Зимові]
Новорічна гра: "Чи вірите ви, що..." (0)

Вибір конкурсу для свята - запорука цікавого, веселого і яскравого його проведення, тому важливо, щоб конкурс не був нудним і одноманітним. У нас ви можете вибрати оригінальні та незвичайні нові конкурси 2016 року. Це конкурси для Дня Народження і захоплюючий конкурс для ювілею - найголовніших урочистостей для кожної людини!
На корпоративну вечірку є конкурси для дорослих, з жартами та конкурсами тільки для дорослих. До речі розділ «Конкурси дитячі» теж напевно стануть в нагоді тим, хто не любить нудні розмови про життя за столом. Є куди більш цікаві і масово захоплюючі способи урізноманітнити свято. Новорічні конкурси, розіграші та приколи, для дорослих і дітей, різноманітні тематичні вікторини та інші розваги до свята. Підготовка дитячого дня народження вимагає від батьків особливих зусиль, адже розважати натовп дітей - це не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Для старшокласників є конкурси проведення шкільних вечорів. А новий рік можна зустріти в карнавальних костюмах і влаштувати справжню карнавальну ніч. Читайте і вибирайте, а також надсилайте свої. Будемо раді, якщо вони згодяться вам для організації заходу.
Ваше свято у ваших руках! Чи не сумуйте і торжества оригінально відзначайте!